logo
logo
logo logo

Topsport Vlaanderen Lotto
facebook facebook facebook
Maandag 29 juli: Australische Podium op het 3de Na-Tourcriterium voor Dames
1 Ruby Roseman Gannon in 1h44'
2 Alexandra Martin-Wallace
3 Josie Talbot
4 Femke Verstichelen (BEL) op 50"
5 Sofie De Vuyst (BEL)

Volledige Uitslag => HIER
Foto's => HIER
Maandag 29 juli: Kenny Constant wint de groepssprint in het Criterium Open Individueel
1 Kenny Constant
2 Stephen Orbie
3 Arne De Groote
4 Davy Barbier
5 Cedric Defreyne

Volledige Uitslag => HIER
Foto's => HIER
Belangrijkste Deelnemers 3de Natourcriterium voor Dames Elite op Maandag 29 juli
Jesse Vandenbulcke (BEL)
Alana Castrique (BEL)
Cameron Vandenbroucke (BEL)
Lotte Kopecky
Julie Van De Velde
Thi That Ngyen (VIE)
Mieke Docx (BEL)
Affiche 2019
Zondag 14 juli: 4de 12 uren van Boezinge

Reglement Klik => HIER

10de Dwars door de Westhoek op Zondag 9 juni 2019
Italiaanse Balsamo wint jubileumeditie Dwars Door De Westhoek
Uitslag
1 Elisa Balsamo (ITA)
2 Lorena Wiebes (NED)
3 Lotte Kopecky (BEL)
4 Annette Edmondson (AUS)
5 Lonneke Uneken (NED)
7 Kaat Hannes (BEL)

Lotte Kopecky won het tussenspurtenklassement, Julie Van De Velde het bergklassement.



Volledige uitslag klik => HIER

Andere foto's & beeld => Facebook Dwars door de Westhoek

Nieuwsberichten Nieuwsblad , KW


Uitslag Dames Juniores
1 Gloria Van Mechelen (BEL)
2 Leontine Farazijn (BEL)
3 Yenthe Van Lommel (BEL)
Volledige uitslagen Dames Juniores & Nieuwelingen klik => HIER

Uitslag Dames Nieuwelingen
1 Fien Masure (BEL)
2 Julie Roelandts (BEL)
3 Senne Knaven (NED)
Volledige uitslagen Dames Juniores & Nieuwelingen klik => HIER

Affiche Dwars door de Westhoek 2019

Lotto Cycling Cup 2019
Ook dit jaar maakt Dwars door de Westhoek deel uit van de Lotto Cycling Cup. De wedstrijd is de 5de manche van dit regelmatigheidscriterium


De wedstrijden van de Lotto Cycling Cup:

Zondag 3 maart: Spar Omloop van het Hageland in Tielt-Winge
Dinsdag 5 maart: Le Samyn des dames in Dour
Maandag 8 april: GP de Dottignies in Dottenijs
Zondag 12 mei: Trofee Maarten Wynants in Houthalen - Helchteren
Zondag 9 juni: Dwars door de Westhoek in Boezinge
Zondag 16 juni: Spar Flanders Diamond Tour in Nijlen
Zaterdag 3 augustus: Erondegemse Pijl in Erpe-Mere
Zondag 11 augustus: MerXem Classic in Merksem
Zaterdag 17 augustus: Flanders Ladies Classic Sofie De Vuyst in Steenhuize
Samenwerking Gent-Wevelgem 2019
Uitslagen
Deelnemerslijst 2019

Dames Juniores U19 => klik HIER

Heren Nieuwelingen Katjeskoers U17 => klik HIER

Wedstrijden Boezinge 2019
Zondag 31 maart: Samenwerking Gent-Wevelgem (parcours & roadbook sinds 3 maart 2019 beschikbaar)
Dames Nieuwelingen, Dames Juniores UCI Nations Cup en Heren Nieuwelingen Beker van België: 3 topwedstrijden op 1 dag
Zondag 9 juni : 10de Dwars door de Westhoek Dames Elite 1.1 UCI
+ Afwachtingswedstrijd dames jeugd (nieuwelingen en junioren)
Zondag 14 juli: 4de 12uur fietsen
Maandag 29 juli: 3de Natourcriterium voor Dames Elite
+ Afwachtingswedstrijd 1.18 open amateurs, masters, beloften en elite z/c